BlackBerry World Kullanıma Açıldı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

BlackBerry World Kullanıma Açıldı

Can Devecioğlu
tarafından 30 Ocak 2013 Çarşamba

 

Üreticiliğini RIM’ın üstlendiği BlackBerry ve yeni işletim sistemleri BlackBerry 10 ile birlikte BlackBerry dünyasında birçok değişiklik olacak. Bu değişikliklerden bir tanesi de BlackBerry telefonların kullandığını sanal uygulama marketi. Daha önce farklı bir isimle hizmet veren uygulama marketi BlackBerry World adını alarak kullanıma açıldı. BlackBerry cihazların satışına çok kısa bir süre kala tamamlanan bu önemli eksiklik, BlackBerry logosu taşıyan cihazlar için büyük önem taşıyor. Daha şimdiden ücretli ve ücretsiz uygulamalarla dolmaya başlayan marketin daha çok sayıda uygulamaya ihtiyacı olduğu kesin.

Geliştiricilere açık olan market, BlackBerry’nin ilk marketi olmadığı için, marketin gelişim süreci çok daha hızlı olacaktır diye düşünüyoruz. Uygulamaların fiyatlandırması ise Google Play Store ve Apple App Store ile benzer şekilde olsa da her zaman olduğu gibi BlackBerry uygulamalarının fiyatı, biraz daha yüksek sayılabilir. Özellikle 1,99$ fiyat etiketine sahip uygulamalar çoğunluğu oluşturuyor. Diğer bir yandan Facebook, Twitter gibi en popüler uygulamaların çoğu, BlackBerry’nin kendisi tarafından hazırlanıp indirilmeye sunulmuş durumda. Bugün ABD New York’ta yapılacak olan lansman ile ortaya çıkacak olan yeni BlackBerry işletim sistemi ve cihazlar ile, önümüzdeki hafta adeta BlackBerry’nin haftası olacak diyebiliriz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons