Böbrek Taşına İyi Gelen Bitkisel Tedavi Yöntemleri Nelerdir? | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Böbrek Taşına İyi Gelen Bitkisel Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

tarafından 17 Temmuz 2017 Pazartesi

 

Böbrek taşı, birçok kişi için hayatlarını olumsuz yönde etkileyen bir sağlık problemidir. Böbrek taşının olumsuz etkileri nedir diye bakıldığında, böbrek taşlarının, böbrek sağlığına olumsuz etki ettiği görülmektedir. Fazla tuz veya kalsiyum alımı nedeniyle oluşabilen taşların, kimi zaman düşürülmesi çok zor olabilmektedir.

 

Böbrek Taşı Oluşumunun Belirtileri Nelerdir?

 

Vücutta büyük ağrılara sebep olan böbrek taşı oluşumunun belirtileri nelerdir diye düşünüldüğünde, ilk belirtilerin, böbreklerde ve bel kısmında ağrı, idrara çıkarken zorlanma olduğu görülmektedir. Böbrek taşının en önemli belirtileri ağrılardır ve bu ağrılar taşın bulunduğu yere ve boyutuna göre değişir.

 

Böbrek Taşını Düşürebilmek İçin Uygulanacak Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

 

Çok büyük boyuttaki böbrek taşları cerrahi işlemle kırılabileceği gibi, böbrek taşı oluşumunu engelleyen veya düşmesini sağlayan tedavi yöntemleri de vardır. Bu yöntemler, genellikle bitkisel tedavi yöntemleridir ve çok çeşitlidir. Yaklaşık 4 çorba kaşığı limon suyu ve bir o kadar da zeytinyağının bir kaba konularak karıştırılmasıyla elde edilen karışım, bir süre bekletilerek günde iki veya üç kez içilebilir. Bunun yanında elma sirkesi de böbrek taşı düşürme de sıklıkla kullanılır. Yaklaşık 2 çorba kaşığı elma sirkesi bir bardak suyla karıştırılıp bir çay kaşığı da bal konularak günde bir iki kez içilirse böbrek taşının düşmesine etki eder.

http://www.abcsaglik.xyz/

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons