Bulgaristan Vizesi Alma Koşulları | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Bulgaristan Vizesi Alma Koşulları

tarafından 28 Nisan 2017 Cuma

 

Bulgaristan vizesini hiçbir sorun ile karşılaşmadan kolay bir şekilde almanıza olanak tanıyan danışmanlık firması, tüm vize başvuru dosyanızı gerekli olan prosedürlere uygun olarak hazırlanmasını ve teslim edilmesini sağlamaktadır. Bulgaristan vizesi almak için gerekli tüm desteği yetkili acentelerden alabilirsiniz. Bulgaristan’a turistik amaçlı gezi düzenleyecek olanlar turistik vize şartlarına tabi tutulur. Bulgaristan turistik vize işlemleri bir yoğunluk olmadığı durumlarda 5 iş gününde sonuçlanmaktadır. Bulgaristan turistik vizesi evrakları içerisinde seyahat sağlık sigortanızın olması da zorunludur. Turistik vize bir Schengen vizesi özelliğinde değildir dolayısıyla bu vize ile Schengen ülkelerini ziyaret edemezdiniz.

 

Bulgaristan vize ücreti yapılacak olan seyahatin türüne ya da seyahat süresine göre farklılıklar göstermektedir. Vize ile ilgili herhangi bir sorun yaşamamak adına vize başvuru dosyasının erkenden verilmesinde fayda vardır. Vize başvurularında Konsolosluk isterse ek evrak talebinde bulunabilir. Bulgaristan vizesi gerekli evraklar listesinin gerekli şartlara uygun olarak tam ve eksiksiz bir şekilde hazırlanarak teslim edilmesi gerekmektedir. http://www.bulgaristanvize.com/ sitesi içerisinde istenilen tüm vize türüne göre evrak listesi ayrıntılı olarak yer almaktadır.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons