Burun Estetiği | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Burun Estetiği

tarafından 13 Ağustos 2017 Pazar

 

Burun estetiği, estetik ameliyatların en başında gelir. Ve en çok tercih edilen estetik ameliyattır. Türk insanı genelde kemerli bir buruna sahiptir. Bu yüzden ülkemiz de en çok tercih edilen ameliyat burun estetiği ameliyatıdır. Burun estetiği tıp dilinde rinoplasti olarak adlandırılır. Ve rinoplasti sadece burun şeklini düzeltme işlemidir. Bunun yanında septorinoplasti ameliyatı da mevcuttur. Bu ameliyat ise hem burun şeklini düzeltme işlemi, hem de burun içinde nefes almaya engel olan et ve kemiklerin alma işlemine denir. Septorinoplasti ameliyatı sadece açık ameliyat olarak yapılabilir. Açık ameliyatta burun derisi tamamen kaldırılır ve ortalama 2-3 saat süren ameliyat ile cerrahi işlem tamamlanır.

 

İMPLANT NEDİR?

 

Bu işlem yani implant ise diş ile alakalı bir estetiktir. Dişte yer alan deformiteleri düzeltmeye ve ağız içini daha estetik bir görünüm kazandırmak için yapılır. Bu işlemden sonra dişler daha estetik bir görünüme kavuşur ve yemek yerken daha rahat bir şekilde çiğnersiniz.

 

DOKTORUN ÖNEMİ

 

Bu işlemleri yapacak doktorların referansları ve tecrübeleri çok önemlidir. Tecrübeli bir doktor ile günümüzde bu işlemleri çok kolay bir şekilde yaptırabilirsiniz.

http://www.dorahospital.com/

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons