Burun Estetiği Nedir? | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Burun Estetiği Nedir?

tarafından 25 Ağustos 2017 Cuma

 

Burun kemiği kırılmadan, burun içerisinde yer alan damar ve sinirlere zarar vermeden yapılan burun estetiği son zamanlarda en çok tercih edilen estetik operasyonlar arasında yer almaktadır. Teknolojide gelinen son nokta sayesinde kadınların ve erkeklerin burunlarında yaşamış oldukları şekil bozukluklarına çare bulmak artık mümkün olmaktadır. Üstelik şekil bozukluğu nedeni ile nefes almada yaşanan güçlük de bu burun ameliyatı sayesinde son bulmaktadır.

 

BURUN ESTETİĞİ YÖNTEMLERİ

 

Burun ameliyatı sırasında Antalya burun estetiği birbirinden farklı yöntemler uygulamaktadır. Cerrahların kullandığı teknikler arasında ise açık burun ameliyatı ve kapalı burun ameliyatı bulunmaktadır. İki yöntemin de avantajları ve dezavantajları hasta ile paylaşıldıktan sonra en uygun olan teknik uygulanmalıdır.

 

BURUN AMELİYATI SÜRESİ

 

Genellikle hastalar ameliyatın süresini çok merak etmektedir. Bu konuda Dr. Eyüp Bozkurt şu açıklamayı yapmaktadır. ‘ Hasta ve doktor için burnun son hali ne zaman istenildiği gibi olursa o zaman ameliyat tamamlanmış demektir. ‘ Açık burun ameliyatı daha çok tercih edildiği için 4 saatlik bir sürede ameliyat tamamlanmaktadır. Burnun özelliklerine göre de ameliyat süresi değişebilmektedir.

http://dreyupbozkurt.com/

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons