Burun Estetiği Ve Meme Büyütme | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Burun Estetiği Ve Meme Büyütme

tarafından 24 Ağustos 2017 Perşembe

 

BURUN ESTETİĞİ VE SİHİRLİ DOKUNUŞ

 

Burun yüz ifadesi için oldukça önemlidir. Burundaki şekil bozuklukları, buruna bağlı nefes almada zorlanma ve daha pek çok sebebe bağlı olarak burun estetiği yapılmaktadır. Burunda olan kemik çıkıntısı törpülenerek düzeltmek mümkündür. Açık ve kapalı olarak yapılan cerrahi girişimler uzman tarafından istediğiniz şekle uygun olarak yapılmaktadır. Hayallerinizde yaşattığınız doktorların sihirli dokunuşları hastanın beklentilerini karşılamaktadır. Burun ucu ve burun ameliyatlarında işlem yapılan yerler ve bölgelere göre burun estetiği fiyatları ona göre hesaplanmaktadır.

 MEME BÜYÜTME ESTETİĞİ

 

Genetik olarak veya doğum yapmış kadınların kilo alıp vermesi sonrasında göğüslerde küçülme ve sarkma konusu kadınları rahatsız etmektedir. Bu yüzden dikleştirme ve meme büyütme estetiği olarak eski göğüslerine anında kavuşmaktadır. Memenin yapısı, hastanın yaşına uygun olması için doktorla ayrıntılı şekilde konuşmak gerekmektedir.

 

Sonuçta yapılacak olan memenin istediği gibi olması oldukça önemlidir. Ameliyat sırasında yapılan işlemler, muayene masrafları, hastaneye göre meme büyütme fiyatları hastaya söylenmektedir. Cerrahi işlem sonrasında dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Memede herhangi bir iz kalmamaktadır.

dorahospital.com

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons