Creative Cloud, Türkiye’nin Kullanımına Açılıyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Creative Cloud, Türkiye’nin Kullanımına Açılıyor

Can Devecioğlu
tarafından 17 Şubat 2013 Pazar
Adobe'un dünyaca ünlü ve alternatifi olmayan profesyonel yazılımlarını içeren Creative Cloud servisi kısa bir süre sonra ülkemizde de kullanılabilecek.
 

Adobe’un kısa bir süre önce duyurduğu yeni servisi Creative Cloud, kısa bir süre sonra ülkemizde de faaliyete geçiyor. Adobe’dan gelen açıklamaya göre Creative Cloud üyeliği Nisan ayına kadar aylık 49 dolardan başlarken, Nisandan sonra aylık 69 dolar olacak. Adobe’un tasarım ve yazılımcılar için satışta olan popüler uygulamalarını içeren Creative Cloud paketiyle birlikte sunulan bulut depolama ve senkronizasyon servisi sayesinde kullanıcılar Adobe’un hizmetlerine her yerden ulaşabilecek. Akıllı telefon ve tabletler için iOS ve Android platformlarında da uygulamaları bulunan Creative Cloud servisi, kullanıcılara sunduğu 20 GB bulut depolama alanının yanı sıra Adobe dosyalarına da her yerden ulaşabilecek.

Uzun vadede düşünülecek olursa Adobe’un alternatifi olmayan yazılımlarının kaçak kullanımını önlemek ve daha geniş kitlelere ulaşmak için oldukça güzel bir çözüm olan Creative Cloud servisini kullanmak için aylık ödeme sistemini ne yazık ki kullanamıyorsunuz. Servisi kullanmak için 1 yıllık ücreti peşin olarak ödemek gerekiyor. Fakat ilerleyen dönemlerde durumun ne olacağı bilinmez.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons