Daha Estetik Bir Görünüm İçin Estetik Yöntemler | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Daha Estetik Bir Görünüm İçin Estetik Yöntemler

tarafından 15 Ağustos 2017 Salı

 

Aynaya batığınızda mutsuz olduğunuz bir görüntü var ise, estetik operasyonlarla kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz bir görünüme kavuşabilirsiniz. Yapılacak burun estetiği operasyonları ile çok daha güzel bir buruna sahip olabilirsiniz.

 

Güzel bir buruna sahip olduğunuzda kaşlarınız ve gözleriniz çok daha ön planda olacaktır. Yapılacak operasyonlarda sadece estetik olarak değil, nefes alma zorlukları çekenler içinde çok daha fonksiyonel çözümler sunulabiliyor. Kapalı ve açık tekniklerle ameliyatlar yapılabiliyor. Hastanın gereksinimleri ve cerrahın ameliyat yaklaşımı tekniğin belirlenmesinde etkili olmaktadır.

 

Kellik sorunları yaşayan bireyler için ise estetik alanda fue saç ekimi tekniği ile doğal görünümlü bir saç yapısına kavuşmak mümkün olmaktadır. Bu yöntemin avantajı kıl kökleri alınırken kesi izi kalmamasıdır. Bu teknik ile ense kısmından alınan greftler, saç transferinde kullanılabilir. Bunun yanında kaş, sakal, bıyık gibi alanlarda da sorunları olan bireyler için bu alanlara da transferler yapılabilir. Bu metotta seanslarda 4000 ile 6000 arasında kök alınması mümkündür.

 

Elde edilen köklerle açıklığa bağlı olacak şekilde cm başına 50 ya da 60 saç kökü şeklinde ekimler yapılır. Ekimden 2 ya da 3 ay sonra saçlar çıkmaya başlar, bir yıl içerisinde sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz.

http://www.dr-fatihdagdelen.com/

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons