Daha Hızlı Ve Sorunsuz Vize Başvuruları | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Daha Hızlı Ve Sorunsuz Vize Başvuruları

tarafından 18 Mayıs 2017 Perşembe

 

2001 yılından bu yana deneyimli ekibi ile birlikte müşterilerine hizmet sunan Vize Merkezi, vize alabilmek için gerekli tüm şartlara uygun olarak başvuru sürecinin tamamlanmasını sağlamaktadır.

           Kanada vizesi alabilmek için pasaportun dönüş tarihinden itibaren 6 aylık geçerliliğinin olması, 10 yıl içinde çıkartılmış olması ve en az 2 vize sayfasının boş olması gerekmektedir. Kanada vize başvurusu için gerekli evraklar listesi seyahat amacına göre farklılık göstermektedir. Vize başvurularında online olarak vize başvuru formunun doldurulması gerekiyor.

 

Kanada vizesi başvuruları 10-12 iş gününde sonuçlanmaktadır. Vize başvuru süreci bazı sebeplerden dolayı uzayabilmektedir. Bu nedenle başvuru evraklarını 1 ay öncesinden teslim etmeniz herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmamanız adına oldukça önemlidir. Vize başvuru sürecinin sorunsuz devam etmesi için evrakların eksiksiz olarak sunulmuş olması çok önemlidir. Konsolosluk gerek görürse başvuru sahibinden başka ek evraklar da talep edebilir. Kanada turist vizesi için gerekli olan tüm evrak listesine site üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Tüm dünya ülkeleri vizeleri başvurusu için müşterilerine hizmet sunan bu kuruluş hakkında daha detaylı bilgilere https://www.vizemerkezi.com/kanada adresinde yer verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons