Deri Cilası | www.deriboyalari.com | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Deri Cilası | www.deriboyalari.com

tarafından 17 Nisan 2018 Salı

 

Deri cilası firmamız tarafından büyük bir özenle üretiliyor. Yüksek kaliteli deri malzemeleri üreten firmamız, bütün ürünlerini siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla satışa sunuyor. Hemen sayfamıza girip güvenli alışverişe başlayabilirsiniz.

Deri Cilası

Deri, insanlık tarihi kadar eski bir tarihe sahiptir. Günümüzde modern tabaklama ve işlenme ile birçok alanda kullanılan çok değerli bir üründür. Deri ürünlerin uzun yıllar verimli bir şekilde kullanılabilmesi için deriye bakım yapılması gerekir. Hakiki deri ürünler özellik olarak dayanıklı ve bozulmaz yapıdadır. Çok yumuşak olan deri ürünler rahat kullanılır. Esneme özelliğine sahip olması ayrı bir konfor yaratır. Nefes alabilme özelliği olan deri ürünler sağlıklı bir yapıdadır. Derinin vidala deri, yağlı deri, glase deri, rugan, süet, nubuk, lame, dore, napa, zig deri, vejetal deri ve astarlık deriler gibi çeşitleri vardır. Her deri türünün farklı bir bakım özelliği olmasına rağmen hemen hemen hepsinde cila çok önemli bir bakım öğesidir. Deri cilası derinin daha uzun yıllar kullanılabilmesi için deriye yapılan bir bakım işlemidir. Cilalanan deri daha uzun süre kullanım olanağı sağlayacaktır. Deri cilası deriye bakım yaparken parlak ve hoş görünmesini de sağlayan bir üründür. Deri cilası aynı zamanda deriyi temizlemektedir. Yağlı deri üzerine sürülen deri cilası yüzeydeki çatlakları da kapatmaktadır. Su itici özelliği sayesinde derinin su çekmesini de önlemektedir. Deri cilası tozu alınıp temizlenmiş deri üzerine uygulanıp kuruması beklenmelidir.

Deri Kremleri

Deri kremleri de tıpkı deri cilası gibi deriye bakım yapan ve ömrünü uzatan ürünlerdir. Deri kremleri derinin türüne ve ürün özelliğine uygun olarak kullanılmalıdır. Deri ayakkabılar için kullanacağınız deri kremleri ile çanta gibi ürünler için kullanılacak deri kremleri farklı olmalıdır. Ya da düz deri bir ürün ile rugan bir ürün üzerine kullanılacak deri kremi farklı olmalıdır. Bu nedenle kremi kullanacağınız derinin türünü ve kullanacağınız alanı tam olarak belirleyip ona göre deri kremi satın almalısınız. Zira ürüne uygun olmayan bir deri kremini uygunsuz kullandığınızda leke bırakabilir, hatta geri dönüşü olmayan izler ortaya çıkabilir. Bu nedenle en uygun deri kremini kullanmanız gerekir. Deri kremini temizlenmiş ve kuru deri ürün üzerine yumuşak bir fırça ile sürerek uygulamalısınız. Ayakkabı veya çanta gibi deri ürünlerinizin durumuna göre her gün ya da birkaç günde bir uygulayabilirsiniz. Deri kremleri ile bakım yaptığınız deri ürünleriniz yeni gibi parlak ve güzel bir görünüme kavuşur. Böylece yıllarca deri ürünlerinizi yeni satın almış gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Deri Cila ve Deri Kremleri Dikkatle Seçilmelidir

Deri cilası veya deri kremi kullanarak deri ürünlerinize bakım yapacağınızda kaliteli ürünler kullanmanız çok önemlidir. Kaliteli bakım ürünleri ile derilerinizi çok uzun yılar aynı güzelliğinde kullanabilirsiniz. Zira kalitesiz ürünler deriyi bozar ve çirkin bir görünüme neden olur. Deri cilası ve deri kremleri derinin cinsine de uygun özellikte olmalıdır. www.deriboyalari.com internet sitesinden deri cilası ve deri kremleri konusunda bilgi alıp deri ürünlerinize en uygun bakım ürünlerini çok uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons