E-OKUL Yazılı Sonuçları – E-OKUL Yazılı Tarihleri – VBS Yazılı Sınav Sonuçları – 23 Aralık 2015 Çarşamba | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

E-OKUL Yazılı Sonuçları – E-OKUL Yazılı Tarihleri – VBS Yazılı Sınav Sonuçları – 23 Aralık 2015 Çarşamba

Tufan Yıldız
tarafından 22 Aralık 2015 Salı
E-OKUL Yazılı Sonuçları – E-OKUL Yazılı Tarihleri – VBS Yazılı Sınav Sonuçları – 23 Aralık 2015 Çarşamba günü yayınladığımız bu haberde tüm bilgilere yer vermekle birlikte en son dakika haberlerini aktarmış bulunmaktayız.
 

E-OKUL Yazılı Sonuçları – E-OKUL Yazılı Tarihleri – VBS Yazılı Sınav Sonuçları – 23 Aralık 2015 Çarşamba günü yayınladığımız bu haberde tüm bilgilere yer vermekle birlikte en son dakika haberlerini aktarmış bulunmaktayız. E Okul yazılı sonuçlarını öğrenme, e okul veli bilgilendirme sistemi hakkında bilgi sahibi olmak için bu haberi okuyun. Yazılı sonuçlarını, proje notlarını ve öğrencilerin devamsızlık bilgilerini öğrenmek isteyen öğrenciler ve öğrenci velileri e okul sistemine akın etmiş bulunmakta.

 

VBS Kullanım Amacı Nedir?

VBS açılımı karşımıza veli bilgilendirme sistemi olarak çıkar. Aslında VBS kullanım amacı isminden de anlaşılabilir. Fakat burada geniş olarak ele alalım. Her öğrenci belirli bir süre ders alır, ardından da bu derslerdeki durumunun test edilmesi adına çeşitli sınavlara tabi tutulur. Sınavların yanı sıra yeni sistemde proje ödevleri de karne notlarını etkilemektedir. Veliler çocuklarının proje çalışmalarıyla ilgili başarısını takip etmek, karne notlarını daha çabuk öğrenmek ve bunların yanı sıra devamsızlık bilgisini her an kontrol edebilmek adına veli bilgilendirme sistemini kullanmaktadır. Veli bilgilendirme sistemi çocukların okul hayatının internete yansıması olarak da tanımlanabilir.

Öğrenci velileri çocuklarının yazılı sonuçlarını öğrenebilmek adına e-okul veli bilgilendirme sistemi içerisine akın etmeye devam ediyor. Artık VBS sistemi en sıkı, en yoğun günlerini yaşıyor. Öğrenciler ve velileri proje notlarını, yazılı sonuçlarını ve devamsızlık bilgilerini öğrenebilmek adına sistemi yoğun olarak kullanıyor. VBS yazılı sınav sonuçları, devamsızlık bilgisi, proje notları gibi birçok bilginin öğrenilebildiği bir eğitim sistemi olarak kullanılmaktadır. VBS sayesinde öğrenci velileri çocuklarının okullardaki durumunun ne olduğunu daha yakından, doğru bir şekilde takip edebilirler. Geçmiş dönemlerde çocuklarının notlarını ancak karneden, devamsızlık bilgilerini eve gelen kağıtlarla öğrenen veliler VBS devamsızlık bilgisi aracılığıyla daha kolay, doğru bir şekilde öğrenebiliyor. Bu durumda çocukların velilerini yanıltma, yanlış bilgi verme gibi bir şansı da kalmıyor.

Yeni eğitim yılı yarılanmak üzere. Yani yarıyıl tatiline kısa bir süre kalmış durumda. Hal böyle olunca öğrenci velileri E-Okul VBS aracılığıyla çocuklarının notlarını şimdiden öğrenmek, devamsızlıklarının olup olmadığını kontrol etmek istiyorlar.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons