Ekonomik ve Hızlı Kiralık Otomobil Seçenekleri Arabalı’da! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Ekonomik ve Hızlı Kiralık Otomobil Seçenekleri Arabalı’da!

tarafından 6 Temmuz 2017 Perşembe

 

Araç kiralama hizmetleri özellikle uçakla seyahat edenler veya aracı olmayanlar için bulunmaz bir hizmettir. Kısa süreli veya uzun süreli seyahatler fark etmez, araç kiralayarak işinizi çözebilirsiniz. Ayrıca son dönemde bu pazarda farklı şekillerde araç kiralama hizmetleri de ortaya çıkmaya başladı.

Kiralık otomobil piyasasında her geçen gün potansiyel biraz daha artıyor. Bunun en büyük sebepleri arasında insanların araç alabilecek bütçelerinin olmamasını gösterebiliriz. Tabi ki bunun dışında yüksek vergiler, yakıt fiyatlarının yüksek olması, araçların yüksek fiyatları, yüksek faiz oranları gibi birçok etmeni sıralayabiliriz. Bununla birlikte araç kiralama hizmeti hem daha düşük fiyata denk geliyor hem de sadece ihtiyacınız olduğu zamanlarda kullanabiliyorsunuz.

Yeni Nesil Araç Kiralama Hizmeti

Evet başlıkta da dediğimiz gibi yeni nesil bir araç kiralama hizmeti sizlerle. Arabali.com olarak piyasaya giriş yapan grup bu hizmette müşterilere daha farklı bir hizmet sunuyor. Öyle ki bu platformda aracını kiralayan ile araç kiralama isteyen arasındaki iletişimi Arabalı üstleniyor. Yani Arabali.com sitesinin kendi filosu yok. Ahmet Amca, Mehmet Abi veya Ayşe Abla’nın fazla aracı var ve kullanılmıyor. Boş kalsın istemiyorlar ama satmakta istemiyorlar. İşte bu durumda Arabali.com sitesine kayıt olarak araçlarını ekliyorlar. Arabali.com eğer araç şartlara uygunsa aracı sigortalıyor ve aracı listeye ekliyor. Araç listelenmeye başlıyor.

Araç kiralamak isteyen kişi Arabali.com sitesine kayıt oluyorlar. Gerekli profil bilgilerini doldurup diledikleri aracı aramaya başlıyorlar. Kendilerine uygun olduğunu düşündükleri aracı, kiralamak istedikleri tarihte rezervasyon için başvuruyorlar. Ve karşı tarafa teklifi gönderiyorlar. Aracını kiralamak isteyen kişi teklifi gönderen kişinin profilini inceliyor ve eğer aracını emanet edebileceğini düşünüyorsa teklifi kabul ediyor. Böylelikle iki taraf yüz yüze gelmeden ticaretlerini yapmış oluyorlar. Ve aynı zamanda Arabali.com güvencesi ile…

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons