Emrah Karaduman Serdar Ortaç’ı Mahkemeye Verdi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Emrah Karaduman Serdar Ortaç’ı Mahkemeye Verdi

tarafından 30 Mayıs 2017 Salı

 

Aranjör ve besteci Emrah Karaduman, Serdar Ortaç’a 25 bin liralık dava açtı.

Bir süre önce besteci ve aranjör Emrah Karaduman’dan parça alan Serdar Ortaç’ın bu isteği, ünlü dj tarafından 2 hafta gibi bir sürede yapıldı ve teslim edildi.Serdar Ortaç, parçayı aldıktan sonra Karaduman’a gönderdiği mesajda, yapılan parçayı çok beğendiğini ve ücreti çok kısa sürede ödeyeceğini belirttiği öğrenildi. Aradan geçen uzun bir süreden sonra hala ödeme alamayan Emrah Karaduman, olayı mahkemeye taşımaya karar verdi.

Ünlü dj ve besteci Emrah Karaduman tarafından aranjesi yapılan ‘Söyle Nereye Kadar’ isimli şarkı için anlaşılan 25 bin lirayı  ödemeyen Serdar Ortaç’a dava açan Emrah Karaduman, Serdar Ortaç’ın duruşmaya katılmadığı belirtildi. Yakın zamanda birçok reklam filminde boy gösteren Serdar Ortaç’ın konu ile ilgili olarak henüz bir açıklama yapmadığı belirtildi.

Haberin konuşulduğu ‘Duymayan Kalmasın’ isimli programa katılan Serdar Ortaç’ın avukatı Emrah Karaduman’ın işi eksik teslim ettiğini öne sürerek, Serdar Ortaç’ın bu şarkıyı eksik çalışıldığı gerekçesiyle albüme koymadığı belirtildi. Buna rağmen 6 bin liralık ödeme yapıldığını belirten Serdar Ortaç’ın avukatı, yapılan ödemenin makbuzunun mevcut olduğunu da sözlerine ekledi. Açıklamalarına devam eden Serdar Ortaç’ın avukatı, ünlü sanatçının herhangi bir maddi problem yaşamadığını da dile getirdi.

Konu ile alakalı Serdar Ortaç’tan yakın bir zamanda açıklama yapılması bekleniyor.

Haber Kaynağı : https://www.habermat.com/haber/1983/emrah-karaduman-serdar-ortaci-mahkemeye-verdi.html

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons