En Çok Kullanılan Sosyal Medya Uygulamaları | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

En Çok Kullanılan Sosyal Medya Uygulamaları

Tufan Yıldız
tarafından 22 Aralık 2015 Salı
Akıllı telefonları ile vaktinin çoğunu sosyal mecrada geçiren kullanıcıların tercih edeceği sosyal medya uygulamalarını derledik.
 

En Çok Kullanılan Sosyal Medya Uygulamaları

 

 

Akıllı telefonlar artık herkesin cebinde olan günümüzün çok önemli teknolojik gelişmelerinden birisidir. Bu cihazlar eski telefonlar gibi sadece arama ya da mesajlaşma yerine birçok farklı özelliğe de sahiptir. Bunlardan biri hatta belki en önemlisi ise bu akıllı cihazların internete girebilmesidir. Bu sayede sosyal medya da çok fazla gelişmiştir. İnsanlar hemen her yerden sosyal medya hesaplarını kontrol etmek için sosyal medya uygulamalarını telefonlarına indirmişlerdir. Bu konuda birçok farklı sosyal mecraya ait olan çok farklı sosyal medya uygulamaları vardır. Bu uygulamaları akıllı telefonlarınıza marketlerden indirebilirsiniz.

 

En Çok Kullanılan Sosyal Medya Uygulamaları Hangileridir?

 

sosyal medya

 

İnternetteki sosyal medyaların hemen hepsi bir mobil uygulamaya sahiptir. Bunlardan en önemlilerinden birisi ise Facebook uygulamasıdır. Bu uygulamayı akıllı telefonunuzun marketinden kolayca indirip Facebook hesabınızı kolayca istediğiniz yerde kontrol edebilirsiniz. Bu uygulama dünya üzerinden bir milyardan fazla indirme sayısına sahip olan bir mobil uygulamadır. Bir başka sosyal medya uygulaması ise Twitter uygulamasıdır. Bu sosyal mecrada Facebook gibi dünyada milyarlarca kişi tarafından kullanılan bir sosyal ağdır. Bu sosyal ağdan kopmamak ve her istediğiniz zaman bakabilmek için Twitter uygulamasını marketlerden indirip hemen akıllı telefonunuzda kullanmaya başlayabilirisiniz. Bu uygulamadan dünya çapında yüz milyondan fazla sayıda indirmeye sahip olan bir sosyal medya uygulamasıdır. Bu sosyal medya uygulamalarından başka yine çok meşhur bir uygulama ise İnstagram uygulamasıdır. Bu uygulama ile kullanıcılar birbirleri ile resim ya da video türü paylaşımlar yapabilmektedir. Ücretsiz olan İnstagram uygulamasını şuana kadar dünya üzerinde beş yüz milyondan fazla kişi indirmiş durumdadır. Bu uygulamayı da marketlerden kolayca edinip bu sosyal ağıda aktif olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Bu Sosyal Medya Uygulamaları Hangi Amaçla Kullanılır?

Bu uygulamaları insanlar bilgisayara ulaşmanın zor ya da zahmetli olduğu yerlerde ya da telefondan sosyal medya hesaplarına girmek istediklerinde kullanırlar. İnstagram gibi ya da Twitter gibi uygulamalar bu sosyal medyayı kullanan kişiler tarafından kolaylık olması açısından internet bağlantısı olan her yerde sosyal medyaya girmek için kullanılır.

 

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons