En İyi Mobil Fotoğraf Uygulamaları | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

En İyi Mobil Fotoğraf Uygulamaları

Tufan Yıldız
tarafından 22 Aralık 2015 Salı
Günümüzde vazgeçilemeyen bir akım olan Selfie çılgınlığının müzdaribi kullanıcıların, sıkça yöneldiği mobil fotoğraf uygulamalarını derledik.
 

En İyi Mobil Fotoğraf Uygulamaları

 

Akıllı telefonlar günümüzde herkesin elinde olan yediden yetmişe herkesin kullandığı teknolojik alet. Akıllı telefonlar sadece konuşmaya ya da mesaj atmaya yaramıyor. Bunların dışında birçok farklı uygulama yükleyebileceğiniz akıllı telefonlardaki en popüler uygulama kategorisinden biriside mobil fotoğraf uygulamalarıdır.  Akıllı telefonlarda telefonunuza ait olan işletim sisteminin marketine girerek birçok farklı mobil fotoğraf uygulaması indirebilirsiniz. Mesela telefonunuz Android işletim sistemine sahipse Google Play Store üzerinden birçok farklı fotoğraf uygulaması indirebilirsiniz ya da telefonunuz İos işletim sistemine sahipse Appstore üzerinden birçok farklı mobil fotoğraf uygulaması indirip telefonunuzda kullanabilirsiniz.

 

Mobil Fotoğraf Uygulamaları Nelerdir?

 

Akıllı telefonların marketlerinde birçok farklı uygulama vardır. Bu uygulamalar sayesinde telefonun kamerası yerine daha farklı fotoğraf çekme şansı yakalayabilirsiniz. Bunlardan birisi ise Candy Camera uygulamasıdır. Ücretsiz olan bu uygulamanın ana amacı öz çekim ya da diğer bir deyişle Selfie yapmaktır. Bu uygulama ile daha değişik modlarda kolayca fotoğraf çekip düzenleme yapabilirsiniz. Bu konudaki bir başka uygulama da PIP Kamera uygulamasıdır. Bu uygulamada Google Play üzerinde ortalama olarak çok fazla yıldız alan ve beğenilen bir uygulamadır. Ayrıca dünya çapında milyonlarca indirme sayısına sahip olan bu uygulamayı akıllı telefonunuza indirebilirsiniz. Bu alanda bir başka meşhur uygulamada Retrica isimli uygulamadır. Bu uygulama çok popüler olup dünya çapında yüz milyondan fazla sayıda indirme sayısına sahiptir. Bunlardan başka bir uygulamada Android Mobile firması tarafından piyasaya sürülen bir uygulama olan Kamera uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde çok daha kolay bir şekilde özel anlarınızı çekebilirsiniz. Bu uygulamada Google Play Store üzerinde değerlendirmelerde yüksek puan alan fotoğraf uygulamalarından birisidir.

 

Mobil Fotoğraf Uygulamaları Ne İşe Yarar?

 

Bu uygulamalar genel olarak daha kaliteli fotoğraflar çekmek için kullanılır. Ayrıca mobil fotoğraf uygulamaları sayesinde çektiğiniz fotoğraflarda oynamalar yaparak onları istediğiniz şekle kolayca yapabilirsiniz. Bu gibi işlemler için milyonlarca akıllı telefon kullanıcısı mobil fotoğraf uygulaması kullanmaktadır. Sizde mesela Retrica gibi uygulamalar indirip telefonunuzda daha iyi bir fotoğraf çekme keyfini kolayca yaşayabilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons