En Popüler Arkadaş Bulma Uygulaması Tango İndir | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

En Popüler Arkadaş Bulma Uygulaması Tango İndir

Tufan Yıldız
tarafından 28 Ocak 2016 Perşembe
Tango uygulaması, popülaritesini hem Apple Store' da hem de Google Play Store' da sürdürmeye devam ediyor. Android ve ios cihazlarda sorunsuz çalışan bu sohbet uygulamasını ücretsiz indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.
 

Tango uygulaması, popülaritesini hem Apple Store’ da hem de Google Play Store’ da sürdürmeye devam ediyor. Android ve ios cihazlarda sorunsuz çalışan bu sohbet uygulamasını ücretsiz indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Android cihazınıza indirme için buraya tıklayabilrisiniz.

Cep telefonunuzun rehberinde kayıtlı Tango indir kullanıcıları ile, sınırsız ve ücretsiz iletişimin yeni adresinde, chat yapın, video paylaşın, sesli mesaj gönderin ya da yüklediğiniz fotoğraflarınıza çok sayıda link alın.

tango

Ayrıca arkadaşlarınızın unuttuğunuz doğum günlerini size hatırlatan ve sizi mahcup olmaktan kurtaran Tango indir ile, 3G özelliğine sahip akıllı cihazları kullanarak görüntülü konuşabilirsiniz.

Uygulama’ nın Salla seçeneğinden faydalanarak size en yakın Tango kullanıcılarını görebilir, onlarla iletişime geçebilirsiniz.

Tango uygulamasını akıllı cihazınıza indirdiğiniz anda, telefon rehberindeki kayıtlı Tango kullananlar otomatik olarak Kişiler listesinde yerini alıyor.

Dilerseniz ücretsiz her türlü iletişim özelliklerine sahip, bu harika yazılımı kullanmayan arkadaşlarına, Tango davetiyesi yollayıp onlarla da sınırsız iletişimin tadını çıkarabilirsiniz.

tango indir

Dünya üzerinde 200 milyonu aşan kullanıcı sayısı ile, benzerlerine fark atan Tango, yükselişini hala sürdürüyor.

Ücretsiz Tango İndir

Çok sevdiğimiz, bizim için çok kıymetli olan, her anınızı onunla paylaşmaktan zevk aldığınız özel insanlar, bizden uzağa gidince hayatımızda kocaman bir boşluk olurdu. En güzel anlarınızda ya da en zor anınız da keşke burada olsaydı! Bana iyi gelecek sözcükleri sözcükleri o bulurdu dediğiniz anlarda, artık Tango var!

Çok kıymetli anlarınızı, ona ihtiyaç duyduğunuz zamanlar da keşke demeyin! Tango ile sevdiğiniz arkadaşınız, dostunuzla bağlantı kurun ve o anı onunla birlikte yaşayın.

Hayatı kaçırmayın, ertelemeyin! Tango size bu konuda, tüm mesafelere rağmen sevdiklerinizle aynı anda aynı duyguları anlatıp, anlamak yerine, birebir yaşama imkanı sunuyor.

Özledin mi? Ona ihtiyacın mı var? Canın mı sıkıldı? Moralin mi bozuk? Olmadık şeylere gülüp, ağlamalarınızı mı hatırladın? Durma ara onu ve tıpkı eski günlerdeki gibi karşında, duygularını anlat, paylaş….

Tango uygulaması en değerli olan ve akıp giden zamanınızın değerini biliyor. Bu sebepten de sizleri sevdiklerinize bir adım kadar yakın tutuyor.

Sizde hemen Tango uygulamasıyla tanışın ve uzaklara, hasrete veda edin!

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons