Endüstriyel Tesis Çatı Uygulamaları | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Endüstriyel Tesis Çatı Uygulamaları

tarafından 9 Mayıs 2017 Salı

 

Endüstriyel tesisler, diğer yaşam ve çalışma alanlarından farklılıklar göstermektedir. Bu farklılıklar çalışılan alan, üzerinde çalışılan iş ve bunun yanı sıra ortaya çıkan nem, duman, gaz ve buna benzer olumsuz durumların da üstesinden gelinmesi için farklı bir yapılaşma gerektirir.

Sandviç Panel Uygulaması

Bu farklı yapıların en öne çıkanı ise sandviç panel uygulamasıdır. Adından da anlaşılacağı üzere birbiri üzerine geçen panellerin oluşturduğu oldukça dayanıklı ve özel malzemelerden oluşur ve çatı yalıtımı açısından oldukça özel malzemelerdir.

Çatı izolasyonu bakımından oldukça kullanışlı olan bu malzemeler sızıntı ve nem oluşumunu engeller. Fakat her maddede olduğu gibi bu panellerin de belirli bir kullanım süresi vardır. Eskiyen, paslanan ve yalıtım görevini iyi yerine getirmeyen paneller mekan içerisindeki yaşam ve uygulanan işin kalitesine de etkide bulunabilir. Böyle bir durumda bu panellerin bakım, onarım ve gerek duyulduğu taktirde değiştirilmesi gerekebilir.

Sandviç Panel Onarım ve Değişim Hizmetleri

Görevini tam anlamıyla yerine getirmeyen panellerin değiştirilmesi, oldukça zor ve detaylı bir iş olup konunun uzmanlarından yardım alınması gerekmektedir. Çatı tamiratı alanında lider firma olan Çatı Teknik, sandviç panel ve tüm diğer çatı uygulamaları hakkında hizmetinizdedir. Uzman teknik kadrosu ve kaliteli işçilik ile çatı tamiri, bakım ve onarım işlerinde olduğu kadar mühendislik ve tasarım alanında da hizmetinizde. İhtiyaç duyulan tüm uygulamalar hakkında bilgi sahibi olmak ve iletişim bilgileri için http://www.catitamirati.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons