Epoksi Zemin Boyası | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Epoksi Zemin Boyası

tarafından 17 Haziran 2017 Cumartesi

 

Epoksi boya temizlik açısında oldukça basit ve tozu üstünde barındırmayan bir epoksi zemin kaplamasıdır. Pratik bir şekilde temizlenmesi az miktarda mekanik mukavemeti ve kimyasal dayanımı açısından mevcut olmasından dolayı epoksi sıklıkla tercih edilen bir boyadır.

Epoksi boya geniş renk seçeneği sayesinde tamirinin mümkün olduğu su geçirimsiz olması sebebiyle su izolasyonu görmesinden dolayı birçok kişi tarafından tercih edilir. Epoksi boya http://epoksi.web.tr/ adresi üzerinden temin edebilirsiniz. Epoksi boya geniş çeşitleriyle 6 yıla kadar varan garanti kapsamında sizlere hizmet sunar.

Epoksi boya, yeni beton bölümlerde veya az aşınma göstermiş, zedelenme olmayan beton zemin yüzeylerini pürüzsüz veya pürüzlü bir hale büründüren bir zemin kaplama olayıdır. Kimyasal aşamalı bu kaplama sayesinde zeminler çabuk, dayanıklı bir biçimde meydana gelebilir. Zemin kaplaması gerçekleştikten sonra yaklaşık bir gün sonra üstünde yürüme adına hazır hale getirilir. Tam mekanik ve kimyasal dayanım adına yedi gün beklenmesi ile bunun yanısıra ağır yüke maruz bırakılmaması epoksi zemin kaplamalarında önemli bir durumdur.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons