Facebook iOS Uygulamasına Ücretsiz Arama Özelliği Eklendi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Facebook iOS Uygulamasına Ücretsiz Arama Özelliği Eklendi

Tufan Yıldız
tarafından 23 Şubat 2013 Cumartesi
Dünyanın en büyük sosyal ağı olan Facebook, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'da iOS uygulamasını güncelledi. Güncellemeyle birlikte artık Facebook üzerinden ücretsiz arama özelliği eklendi.
 

Sizlere geçtiğimiz günlerde Facebook’un hali hazırda uygulaması olan Facebook Messenger üzerinden ücretsiz arama özelliğinin yakında geleceğini duyurmuştuk. GSM operatörlerinin baş düşmanı haline gelen internet ağı üzerinden ücretsiz mesajlaşma ve konuşma özelliği iOS ve Android platformunda bir çok uygulama tarafından kullanılıyordu.

Facebook’un WhatsApp’ı satın alacağı spekülasyonlarının ardından Facebook, WhatsApp’ı satın almamıştı kendi uygulamasını geliştirmeye yönelik hamleler atmıştı. Facebook bunun üzerine geçtiğimiz ay Facebook Messenger üzerinden sesli mesaj gönderme imkanını kullanıcılarına sunmuştu ve akabinde Facebook Messenger haricinde Facebook uygulamasınada aynı özelliği ekledi.

Şimdi ise Facebook, süpriz bir şekilde iOS’ta ki Facebook uygulamasını güncelleyerek ücretsiz arama özelliğini kullanıcılara duyurdu. Şuan için sadece Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri’nde aktif olan güncelleme yakın zamanda da tüm dünyada aktif olacağını düşünüyoruz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons