Facebook iOS'ta Güncellendi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Facebook iOS’ta Güncellendi

Tufan Yıldız
tarafından 29 Ocak 2013 Salı

 

Son zamanlarda Facebook, mobil uygulamalarının kullanımını arttırmak için elinden geleni yapıyor. Güncelleme üzerine güncelleme yayınlayan Facebook, iOS platformundaki uygulamasını güncelledi.

Daha öncelerden Facebook’un anlık mesajlaşma uygulaması olan Facebook Messenger’a gelen sesli mesaj gönderme özelliği artık Facebook uygulamasında da aktif bir şekilde kullanılabilecek. Güncellemeyle birlikte 5.4 sürümüne ulaşan uygulamada artık anlık olarak video kaydedip Facebook’a yükleme imkanıda sağlanmış durumda.

Facebook’un uygulamasının güncellemesiyle birlikte dikkatlerimizi çeken diğer bir özellik ise yakındakiler özelliği. Yakındakiler sekmesine giriş yaptıkdan sonra yakınınızdaki otelleri, lokantaları, kafeleri ve alışveriş merkezi gibi bir çok yere ulaşma imkanına sahip olabiliyoruz.

Facebook’un iOS için yayınlamış olduğu bu güncellemede herhangi bir hız yada sistem düzeltmesi yapılıp yapılmadığı belli değil ama kullanıcıların yorumları uygulamanın daha hızlanmış olduğundan yana.

Facebook’u henüz iOS işletim sistemli cihazınıza indirmediyseniz buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Eğer hali hazırda Facebook uygulaması cihazınızda bulunuyorsa güncellemeye hazır bir şekilde sizi bekliyor.

Facebook’un iOS uygulamasından memnunmusunuz?

 

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons