Facebook Messenger | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Facebook Messenger

tarafından 8 Eylül 2016 Perşembe

 

Facebook Messenger İçin Yeni Bir Özellik Geliyor!

facebook-mensencer

Facebook’un mesajlaşma uygulaması Facebook Messenger için uzun süredir gelmesi beklenen özellik, nihayet geliyor. Bu özellik sayesinde messenger’da sohbet odaları özelliği aktif olacak. Böylelikle arkadaş listenizde olmayan kişiler ile, toplu sohbet etme olanağınız olacak. Facebook şirketi, Messenger’da toplu sohbet uygulamasını Avustralya ve Kanada’da kullanıcıları üzerinden test etmeye başladı. Bu test aşamasına bakıldığında, odaların ilan panosu stilinde tasarlandığı görülüyor.

Ayrıca bu özellik, facebook kullanıcılarının özel bir konu nedeniyle, kendi listesi dışında bulunan kişilerle de diyalog kurmasını sağlıyor. Facebook Messenger Sohbet Odası Özelliği Hakkında Detaylar! Ürün müdürü olan Drew Moxon, yeni özellik hakkında açıklamalarda bulundu. Buna göre gelecek olan yeni özelliğin amacı, kullanıcıların can sıkıntısını gidermek olarak belirtiliyor. Kullanıcılar Facebook Messenger üzerinden grup kurabiliyor ve sohbet ortamı yaratabiliyordu.

Ancak bu gruplarda sadece, arkadaş listelerinde ekli olan kullanıcılar ile etkileşime geçebiliyorlardı. Yeni özellik sayesinde gelecek sohbet odaları, başka insanlarla konuşma olanağını sağlayacak. Kullanıcıların sohbet odalarına katılım yapmak için, sohbet odalarına atanan yöneticilerden onay alması gerekecek. Bu özelliğin ne zaman tüm kullanıcılara sunulacağı belli değil. Ancak Avustralya ve Kanada’da yapılan test aşamasının sona ermesi ile birlikte, özelliğin tüm Facebook kullanıcılarına sunulması bekleniyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons