Facebook Messenger, Voice Messages Desteğine Kavuştu | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Facebook Messenger, Voice Messages Desteğine Kavuştu

Zahid Tekbaş
tarafından 6 Ocak 2013 Pazar

 

Facebook’un mesajlaşmak için özel olarak mobil marketlerde bulundurduğu Facebook Messenger uygulaması güncellendi. iOS ve Android için uygulaması bulunan Messenger bu güncelleme ile Voice message yani sesli mesaj desteğine kavuşmuş oldu. Whatsapp, Viber gibi uygulamalara böylelikle bir adım daha yaklaşan Messenger uygulamasında bir değişim daha var.

Facebook, VoIP yani internet üzerinden sesli görüşme servisini Kanada’daki kullanıcılarına sunmaya başladı. Kanada’daki kullanıcılar bu servise sohbet içerisindeki “i” işareti üzerinden ulaşabiliyorlar.

GSM katili Whatsapp ve Viber gibi uygulamaların benzeri haline dönen Messenger uygulamasına bir dahaki gelecek yeniliğin ne olduğunu kestirmek zor değil. Tahminimce yakın zamanda Messenger uygulamasına telefon numaralarımızı girebileceğiz ve böylelikle Whatsapp tarzı uygulamaların işlevi ve Facebook mesajları tek bir çatı altında toplanacak.


Toplam 1 Yorum Var

  1. […] geçtiğimiz günlerde Facebook Messenger, Voice Messages Desteğine Kavuştu başlıklı haberimizde sesli mesaj özelliğinin yanı sıra Facebook’un arama özelliğinin […]

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons