Facebook Tasarımını Değiştiriyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Facebook Tasarımını Değiştiriyor

Tufan Yıldız
tarafından 9 Ocak 2013 Çarşamba

 

Dünyanın en büyük sosyal ağı olan Facebook tasarımında köklü değişikliğe gidiyor. Kullanıcıların alışık olduğu tasarımdan çok farklı bir görüntüye sahip olacak Facebook yeni tasarımı test aşamasında ve sadece Yeni Zellanda’da kullanılmaya başlandı.

Facebook uygulayacağı yeni tasarımla birlikte kullanıcılarının alışkanlıklarınıda değiştirecek gibi görünüyor. Facebook’taki görsel olarak kullanılan sekmeler artık sadece yazılı sekmeler halini alacak. Zaman tünelindeki değişikliklerde ise kullanıcı artık ne yaparsa direk olarak yaptığı şeyler zaman tünelinde görünebilir hale gelecek. Şuanda profil fotoğrafının yanında bulunan isim soy isim kısmı artık kapak fotoğrafının içinde yer alacak. Facebook yeni tasarımıyla birlikte kişisel bilgilerin yer aldığı hakkımda kutusunda da köklü bir değişikliğe gidecek. Facebook’un yeni tasarımı tam olarak tüm kullanıcılara ne zaman sunulacağı ise henüz bilinmesede zaman tünelinin gelişiyle birlikte kullanıcıların tepkisini çeken Facebook muhtemelen yeni tasarımlada kullanıcılarından tepki alacak gibi görünüyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons