Facebook'tan Arkadaş Takibi Geliyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Facebook’tan Arkadaş Takibi Geliyor

Tufan Yıldız
tarafından 7 Şubat 2013 Perşembe
Dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook, anlık olarak arkadaşlarınızı takip etmemize olanak sağlayan hizmetini Mart ayında kullanıcılarına sunabilir.
 

Dünyanın en büyük sosyal ağı olan Facebook yeniliklerine yenilik eklemeye devam ediyor. Foursquare gibi bir yenilik getirecek olan dev sosyal ağ artık kullanıcıların birbirlerini anlık olarak takip etme imkanı sağlıyor.

Aslında bu özellik akıllı telefonlarda var olan bir özellik diyebiliriz. iOS platformunda Find My Friends uygulaması, Android platformunda da Latitude uygulamalarının Sosyal ağa uyarlanmış hali şeklinde karşımıza çıkacak olan Facebook’un yeni özelliği, bir çok kullanıcı tarafından olumlu karşılanacak gibi görünsede kullanıcıların bir kısmıda bu yeniliğe karşı çıkacak gibi görünüyor.

Facebook’un yeniliğinin Foursquare’dan ayıran özelliği arkadaş listemizdeki kişilerin anlık olarak nerede olduğunu görebilme imkanına sahip olacak olmamız. Geliştirilen uygulamanın asıl amacı takip değilde, bulunduğumuz konumun yakınlarında bir arkadaşımız bulunursa bildirim olarak gönderme olduğunu belirtelim. Bir mekana gittiğimizde yakınımızda arkadaşımız olup olmadığını kontrol edebileceğimiz yeni özelliğin net çıkış tarihi belli olmasada söylentiler bulunduğumuz yılın Mart ayında kullanıcılara duyurulacağı yönünde.

 

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons