Facebook'tan Ücretsiz Arama Özelliği Yolda! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Facebook’tan Ücretsiz Arama Özelliği Yolda!

Tufan Yıldız
tarafından 17 Ocak 2013 Perşembe

 

Sizlere geçtiğimiz günlerde Facebook Messenger, Voice Messages Desteğine Kavuştu başlıklı haberimizde sesli mesaj özelliğinin yanı sıra Facebook’un arama özelliğinin Kanada’da test aşamasında olduğunu bildirmiştik.

Facebook’un ücretsiz arama özelliği beklenen ilgili görmüş olmalı ki Kanada’dan sonra Amerika Birleşik Devletleri’nde de aktif hale getirilmiş durumda. WhatsApp, Viber ve Tango gibi programlar sayesinde internet üzerinden ücretsiz telefon görüşmesi sağlayan programların hemen hemen hepsini tek bir çatı altında toplamayı hedefleyen Facebook başarılıda olacak gibi görünüyor. Mobil cihazlarımızda hali hazırdaki Facebook Messenger uygulamasındaki konuştuğunuz kişinin sayfasındaki Free Call yani ücretsiz arama anlamına gelen yeri tıkladığımızda ücretsiz bir şekilde konuşma sağlayabileceğiz. Şuan için sadece Wi-Fi ağı üzerinden kullanılabilinen ücretsiz arama özelliği GSM operatörleri için bir tehlike arz etmiyor. Fakat ilerlediğimiz günlerde Facebook’un yeni uygulaması için 3G ve Edge üzerinden ücretsiz konuşmayı sağlayacak güncelleme gecikmeyecektir.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons