FarmVille Televizyona Taşınıyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

FarmVille Televizyona Taşınıyor

Can Devecioğlu
tarafından 8 Şubat 2013 Cuma
Zynga'nın yapımcılığını üstlendiği en popüler Facebook oyunu FarmVille, ABD'de televizyon şovu olarak izleyenlerin karşısına çıkacak.
 

Birkaç yıl önce Zynga tarafından Facebook uygulaması olarak karşımıza çıkan FarmVille isimli oyun, bir dönemin en popüler Facebook oyunuydu. Hızlı bir yükseliş yakalayıp daha sonra popülerliğini kaybeden FarmVille, artık pek fazla tercih edilmeyen Facebook oyunları arasında. Bilindiği üzere FarmVille’in yapımcısı olan Zynga’da bir süredir zor bir süreç geçirmekte. Bu kötü gidişata yeni bir soluk getirebilecek Brett Ratner, FarmVille’i televizyon şovuna dönüştürmeyi planlıyor. Ünlü yapımcı Ratner, FarmVille gibi oldukça popüler bir oyunun, televizyon şovu olarak insanların karşısına çıkmasının büyük ilgi çekeceğini savunuyor.

Henüz tam olarak ne tür bir televizyon şovu olacağı kesinleşmiş değil ancak çizgi dizi olacağı tahmin ediliyor. Önümüzdeki aylarda detayları kesinleşmesi muhtemel bu durum şüphesiz ki Zynga ve FarmVille için bir küllerinden doğuş fırsatı olabilir gibi görünüyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons