Fujitsu Iris Tarayıcılı Telefonunu Duyurdu | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Fujitsu Iris Tarayıcılı Telefonunu Duyurdu

Ufuk Atılgan
tarafından 15 Mayıs 2015 Cuma
Parmak izi okuyucusuna sahip sensör üreten firmalar geliştirilirken, yeni üretime başlayan firmalar ise inovasyon konusunda büyük adımlar atmaya devam ediyor.
 

Akıllı telefonlar üzerine entegre edilen parmak izi okuma teknolojisi Motorola ile hayatımıza girmişti. Motorola firması bilgisayarlarda yer alan teknolojileri birebir olarak Atrix’te kullanarak büyük bir başarı elde etmişit. Apple ise iPhone 5s ile parmak izi okuma teknolojisini farklı bir boyuta taşıdı.

TouchID teknolojisi ile kendi yazılımını kullanarak parmak izi teknolojisini kullanıcılarına sunan Apple’ın bu özelliği dışında şu an piyasada daha iyi bir teknoloji sunabilen firma yer almıyor.

Iris taraması ile kimlik kontrolü ise uzun yıllardır çeşitli noktalarda güvenlik amaçlı kullanılıyor. Fujitsu ise yeni telefonu NX F-04G’de bu teknolojiyi kullanacağını açıkladı. 5.2 inç ekran, 3 GB RAM ve 32 GB depolama gibi özellikler ile gelecek olan cihaz üst düzey güvenlik önlemleri ile donatılmış şekilde piyasaya çıkacak.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons