Galaxy Note 2, Kırmızı ve Kahverengi Renk Seçenekleri | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Galaxy Note 2, Kırmızı ve Kahverengi Renk Seçenekleri

Can Devecioğlu
tarafından 2 Ocak 2013 Çarşamba

 

Samsung’un Android tarafındaki önemli cihazlarından bir tanesi olan Galaxy Note ve onun yenilenen modeli Galaxy Note 2’ye iki farklı renk seçeneğinin daha çıkması gündemde. Kore’de ortaya çıkan bir fotoğrafta, Galaxy Note 2’nin iki yeni renk seçeneği açıkça görülebiliyor. Bir operatörün reklamından alınan görüntüde Galaxy Note 2’nin yeni renkleri Ruby Wine ve Amber Brown olarak tanıtılıyor. Kırmızı ve kahverengi tonlarında bu iki renk seçeneği ile Galaxy Note 2, mevcut cazibesini arttırmayı hedefliyor. Zaten azımsanmayacak kadar sadık bir müşteri kitlesi henüz şimdiden oluşan Galaxy Note ailesinin bu renk seçenekleri ile daha da büyük başarılara imza atması planlanıyor.

Ancak reklamın sadece Kore’de gözükmesi akıllara bazı soruları da getiriyor. Söz konusu bu renk seçenekleri sadece Kore’de duyurulup kalabilir veya yalnızca o operatöre özgü kalabilir. Ancak Galaxy S3’ünde çıkışının kısa bir süre sonrasında duyurulan ve satışına başlanan renk seçenekleri olduğunu hatırlatmakta fayda var. Söz konusu yeni renkler henüz Samsung tarafından resmen doğrulanmış değil fakat kaynaklar doğrulanacağını düşünüyor.

galaxy-note-2-kahverengi-ve-kirmizi-renkler

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons