Galaxy Note İçin Premium Suite Duyurulacak | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Galaxy Note İçin Premium Suite Duyurulacak

Can Devecioğlu
tarafından 28 Aralık 2012 Cuma

 

Akıllı telefon dünyasının önemli isimlerinden Samsung’un en ses getiren cihazlarından birisi olan Note ailesinin ilk üyesi Galaxy Note için Premium Suite paketi hazırlanıyor. Daha önce yıl sonunda duyurulacağı duyurulan Premium Suite paketi henüz kullanıma sunulmuş değil. Ancak bir kez daha doğrulanan ve onaylanan Premium Suite paketi, Galaxy Note kullanıcılarını fazlasıyla sevindirecek. Galaxy Note 2’ye fiziksel olarak benzeyen ve teknik özellik bakımından da halen daha geçerli sayılabilecek özelliklere sahip olan Galaxy Note, Samsung tarafından unutulmuş değil.

Hazırlanan Premium Suite paketinde paketin bir çok özelliği kısıtlanmadan yer alacak. El yazısı tanıma, S-Note ve Paper Artist uygulamaları, kolay ekran görüntüsü alma ve alınan ekran görüntüsünü hemen düzenleyebilme, resimlerin üzerine not alma, Multi-Windows özelliği ile tek ekranda 2 adet uygulama görüntüleme ile Popup pencere açılması gibi özellikler Galaxy Note için hazırlanan Premium Suite paketi içerisinde yer alacak özelliklerden. Premium Suite’in duyurulacağı tarih henüz kesin değil.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons