Galaxy S4’ün Kırılmaz Ekranla Karşımıza Çıkabilir | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Galaxy S4’ün Kırılmaz Ekranla Karşımıza Çıkabilir

Can Devecioğlu
tarafından 8 Aralık 2012 Cumartesi

 

Birkaç yıldır söylentileri ortada dolaşan kırılmaz ekran teknolojisi ve bu teknolojiyle bütünleşen Samsung’un söz konusu bu yeni ekranı Galaxy S4 modelinde kullanacağı tahmin ediliyor. Daha önce bir çok kez gördüğümüz kırılmaz ekran, esnek ekran dedikoduları sonunda Samsung sayesinde gerçeğe mi dönüşecek?

Android ve akıllı telefon dünyasının amiral gemilerini S serisi üretmeye devam eden Samsung şimdiye kadar Galaxy S, Galaxy S II ve Galaxy S III modelleri ile milyonlara ulaşan satış rakamlarına kolayca ulaştı. Samsung’un Galaxy S serisinin piyasaya çıkan modellerini 100 milyondan fazla satış rakamlarına ulaşabilmişti. Bu başarıyı sürdürmek isteyen Samsung, Galaxy S4 modelinin hazırlıklarını yaparken acaba kırılmaz ekranı da bu cihaza dahil edecek mi henüz resmi bir açıklama yok fakat söylentiler bu yönde gelişmeye devam ediyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons