Google CEO'su Larry Page Facebook'un Kötü Yönetildiğini Belirtti | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Google CEO’su Larry Page Facebook’un Kötü Yönetildiğini Belirtti

Tufan Yıldız
tarafından 18 Ocak 2013 Cuma

 

Google CEO’su Larry Page, yabancı teknoloji bloğu olan Wired ile yaptığı röportajda Facebook’un kötü yönetildiğini belirtti. Ayrıca Apple içinde açıklama yapan Larry Page kendilerinin bu iki firmadan daha iyi olduğunun sözlerini ekledi.

Bir arama motorunun bu denli başarılı olamayacağını düşünenler için Google’ın aksini gerçekleştirdiğini belirten CEO, Google+’ın Facebook tarafından domine edilmiş bir sektöre giriş yaptıklarının ve Google+’ın bu konuda işinin zor olduğunun sözlerini ekledi. Buna rağmen Facebook’un iyi yönetilmediğini ve ürünlerini iyi pazarlayamadığını belirten Larry Page, Google+’ın başarılı olması için başka şirketlerin başarısızlığına ihtiyacı olmadını ve Google+’ın diğer sosyal ağlara göre çok farklı olduğununda altını çiziyor.

Ayrıca Larry Page, Steve Jobs’ın döneminde Apple ile olan savaştan hiç etkilenmediklerini ve Android işletim sisteminin global kullanımının %75 gibi bir orana ulaşması Apple’a en güzel cevabın olduğunu belirtiyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons