Google Eşek Katili mi Oldu? | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Google Eşek Katili mi Oldu?

Tufan Yıldız
tarafından 16 Ocak 2013 Çarşamba

 

Dün itibariyle TeRealSheldonC isimli bir Twitter kullanıcısının paylaştığı fotoğrafla Google eşek şoku yaşıyor. Kullanıcının Twitter hesabına ölmüş bir eşeğin resmini yükleyip “Sanırım Google street view Botswana’da bir eşeği ezdi” demesi üzerine Twitter ayağa kalkmış durumda.

Google’ın sokak sokak dolaşıp resimlerini çekip ve kullanıcılara panoramik gezi sağlayan Street View hizmetinine ait aracın Botswana semalarında çekim sırasında bir eşeği ezmiş olması konuşuluyor. Toprak yolda ilerlerken ilk başta eşeğin ayakta olduğu görüntüsü görünüyor ve bir adım ilerlendiğinde ise arkada eşeğin yere yatmış ölü bir şekilde görüntüsü görününce Google Street View çalışanlarının eşeği ezmiş olma durumu gündeme geliyor. Google ise konu ile ilgili “Bizim Street View ekiplerimiz insan ve eşeklerin güvenliğini ciddiye alır” açıklaması yapmasına rağmen Twitter kullanıcıları tatmin olmamış olacak ki hala Google ile ilgili suçlamalara devam ediyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons