Google Glass İçin Yeni Bir Video Yayınlandı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Google Glass İçin Yeni Bir Video Yayınlandı

Tufan Yıldız
tarafından 21 Şubat 2013 Perşembe

 

Google’ın son zamanlarda en çok merak edilen ürünlerinden olan Google Glass için yeni bir video yayınlandı. Yayınlanan videoda Google gözlüğünün tüm detayları, nerede ve ne amaçla kullanılacağının detaylarına yer verildi.

Bir çok teknolojiyi içinde barındıran Google Glass’ın kullanımıda tam anlamıyla netleşmiş oldu. Ses ile kontrol edilebilen teknoloji harikası gözlüğün komutlarla nasıl yöneltildiğini görebilirsiniz. Video çekimi, fotoğraf çekimi, navigasyon, paylaşımda bulunabilme ve arama yapma gibi bir çok özelliğin bulunduğu Google Glass’ın arayüzü hakkında yayınlanan video sayesinde fikir edinebilme imkanına sahip olmuş oluyoruz.

Şuan için satışta bulunmayan Google Glass’ın net çıkış tarihi ve fiyatı hakkında henüz net bir bilgiye sahip değiliz. Fakat Google Glass’ın video yayınlanması bile cihazın çıkış tarihine çok yaklaşıldığının göstergesi. Aşağıdan Google Glass’ın videosunuz izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons