Google Glass'ın Resmi Web Sitesi ve Fiyatı Açıklandı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Google Glass’ın Resmi Web Sitesi ve Fiyatı Açıklandı

Tufan Yıldız
tarafından 23 Şubat 2013 Cumartesi
Google'ın en çok beklenen ürünlerinden birtanesi olan Google Glass'ın fiyatı gün yüzüne çıktı.
 

Google’ın merakla beklenen yeni ürünü Google Glass ile ilgili yeni gelişmeler var. Google’ın son zamanlarda çok üzerine düştüğü Google Glass’ın resmi web sitesi açıldı. http://www.google.com/glass/start/ adresine tıklayarak Google Glass’ın resmi web sitesine ulaşabilirsiniz ve site üzerinden Google Glass için ön başvuruda bulunabilirsiniz.

Navigasyon, fotoğraf çekebilme, video çekebilme, arama yapabilme gibi bir çok özelliği bulunan bükülebilir kırılmaz Google gözlüğünün beş farklı renk seçeneği bulunacak. Google ilk etapta gözlüğü geliştiricilere özel olarak 1500 dolardan satışa sunacak. Google gözlüğüne sahip olmak isteyen kişiler 27 Şubat tarihinden itibaren Google+ hesabınızla yada Twitter ile #ifihadglass etiketiyle başvurmanız gerekecek.

Google Glass_TechGriff_1

Durum böyle olunca Google gözlüğünün ilk sahiplerini Google belirlemiş olacak. Fakat belirtmemiz gereken bir nokta daha var. Google Glass’a başvurmak için Amerika Birleşik Devletleri’nin Los Angeles , San Francisco veya New York eyaletlerinin birinde ikamet etmek gerekiyor.

Google Glass ile ilgili gerekli detayları sizlere yukarıda verdiğimiz Google Glass’ın resmi web sitesinin linkinden ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons