Google, Google Clips Satışını Hızlı Bir Şekilde Sürdürüyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Google, Google Clips Satışını Hızlı Bir Şekilde Sürdürüyor

tarafından 5 Şubat 2018 Pazartesi

 

Google, Google Clips Satışını Hızlı Bir Şekilde Sürdürüyor

Google, Google Clips Satışını Hızlı Bir Şekilde Sürdürüyor başlığı altında sizlere bu konu hakkında bir çok bilgiyi açıklayıcı bir şekilde sitemizde sunmaktayız.

Google, geçtiğimiz aylarda duyurduğu ve üzerinde herhangi objektif veya sensör bulundurmayan enteresan kamerası Google Clips, şatafatlı duyurular olmadan sessizce Google Store üzerinden satılmaya başlandı.

Eğer ki cihaz hakkında daha önce herhangi bir şey duymadıysanız şu şekilde özetleyebiliriz: Bu cihaz sizin yanınızda sağa sola götürüp güzel fotoğraflar çekeceğiniz bir fotoğraf makinesi olarak dizayn edilmemiş. Asıl kullanım amacı, sizin veya ev hayvanınızın hareketlerini zaman içerisinde öğrenerek güzel anlarınızın fotoğraflarını ve videolarını çekmek. Google’ın bu yeni cihazı gerçekten daha önce hiçbir şekilde denenmemiş ve ‘devrimsel’ diyebileceğimiz bir proje ve bundan sonra gelecek bir çok farklı cihaza da ön ayak olabilir.

Google Clips’in Teknik Özellikleri
12 MP sensör, 130 derece görüş açısı
3 saat kesintisiz çalışma
16 GB hafıza
iOS ve Android desteği
Makine öğrenimi
Yapay zeka
Yüz tanıma
Google Clips an itibarı ile Google Store’da $249 etiketiyle satışa sunulmuş vaziyette. Ancak şu an için sipariş veren müşteriler, Mart’ın başında cihazlarına kavuşabilecekler. Nitekim henüz kargolama işlemine başlanmadı. Maalesef şu an için cihazın satışı ülkemiz için mevcut değil. Bakalım müşterilere ulaştığında, Google Clips bekleneni verebilecek mi?

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons