Google’ ın Gözüne Girmek | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Google’ ın Gözüne Girmek

tarafından 16 Mart 2016 Çarşamba

 

Google’ ın Gözüne Girmek

İnternette başarısağlamak içinGoogle arama motorunun gözüne girmek zorundasınız. Peki, bu nasıl olacak? Gelin yazımızın tamamını okuyun ve son zamanlarda sıkça kullanılan tabirle Google Amcanın gözüne girebilmek için neler yapılması gerekiyormuş öğrenin.

  1. Oluşturduğunuz İçerikler Yüzeysel Değil Doyurucu İçerikler Olsun

Her web sitesi sahibinin bilmesi gereken bir konu vardır ki o da ziyaretçilerine en doyurucu bilgiyi veren siteler her zaman kazanır. Bu yolda sizin de yapacağınız en önemlin şey içeriklerinizi hazırlarken 500 kelimenin altına düşmemek ve siteyi doldurmak için değil misafirlerinizi bilgilendirmek üzerine içerikler üretmektir. Web sitenize girip de yüzeysel bilgilerden umduğunu bulamayan bir web ziyaretçisi sitenizde çok uzun süre kalmayarak kısa süre içinde sitenizi terk edecek bu da seo açısından arama motorları gözünde siteniz hakkında olumsuz görüşlere sebep olacaktır.

  1. İçeriklerinizi Görsel ve Videolarla Destekleyin

Görsel veya videolarla desteklenmeyen siteler her zaman sıkıcıdır. Okur bu tür sitelere rağbet etmez ve kısa sürede terk eder. Bunu önlemek adına içeriklerinize bol bol görseller ve videolar eklemeli bunu yaparken de telif haklarına dikkat etmelisiniz.

  1. Fazla Miktarda Reklam Kullanımı

İnternet sitesinden para kazanmak için reklamlara elbette ki yer vereceksiniz. Ancak bu reklamları abartarak adeta bir reklam platformu gibi sitenizi kullanmak sanılanın aksine misafirlerin gözünde size değer kaybettirir.

 


Toplam 3 Yorum Var

  1. Eren Cumhur dedi ki:

    Gayet Faydalı Bir Paylaşım Teşekkürler !

  2. keaven dedi ki:

    teşekkürler google seo açisindan çok yararlı bir paylaşim

  3. faydalı yazılardan biri daha

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons