GTA 5 Yasaklandı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

GTA 5 Yasaklandı

Tufan Yıldız
tarafından 3 Şubat 2016 Çarşamba
Geçtiğimiz yıl satış kalanlarında yerini alan efsane oyun serisi GTA 5 için Türkiye içerisinde bir yasaklama kararı çıktı, Türkiye'deki oyuncular için bir deprem etkisisi yaratan karar Antalya valiliği tarafından verildi.
 

Geçtiğimiz yıl satış kalanlarında yerini alan efsane oyun serisi GTA 5 için Türkiye içerisinde bir yasaklama kararı çıktı, Türkiye’deki oyuncular için bir deprem etkisisi yaratan karar Antalya valiliği tarafından verildi. 55 oyunu incelemeye alan valilik bunlardan 12 tanesini 18 yaşından küçükler için sakıncalı buldu ve internet cafe gibi ortamlarda 18 yaşının altındaki oyuncular için oynanmasını yasakladı. 18 yaşından küçük çocukların, psikolojik ve fizyolojik gelişimine olumsuz etkisi olabileceğini düşündükleri bu oyunlar artık Antalya’da yasak, aynı şekilde Avusturalya’da da GTA 5 yasaklanmıştı. 1997 yılından itibaren piyasada olan GTA oyun serisi şüphesiz en uzun soluklu ve en çok tanınan oyunlardan birisi, öyle ki bir çok geliştirisi GTA 5 için hulk ve ironman modu gibi oyun modları da geliştirdi ve oyunculara sundu.

GTA 5 Hileleri ve diğer oyunlar

Bu tarz oyunlarda oyunları zevkli hale getirmesi için geliştiriciler tarafından oyun içerisinde kullanılmak üzere hazırlanan şifreler mevcuttur, eğer sizlerde GTA 5 Hileleri, Gta 4 hileleri gibi konularda gta hilelerine ihtiyacınız varsa ilgili bağlantılardan şifrelere ulaşabilirsiniz. GTA 5 Hileleri şüphesiz geniş GTA oyun haritasından oyununuza etki edecek ve yaşacağınız oyun deneyimini en üst seviye de tutacak hilelerden birisi. GTA 5 Hileleri ve GTA 4 Hilelerinin yanı sıra, GTA San andreas hileleri içinde kaynak arıyorsanız aynı şekilde ilgili bağlantıyı ziyaret edebilir, şifrelere ulaşabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için : http://www.gameois.com/

 

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons