Hamile Takip Programı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Hamile Takip Programı

tarafından 9 Haziran 2017 Cuma

 

Kadınların en hassas dönemlerini teşkil eden hamilelik dönemlerinde dikkat etmeleri gereken birçok uygulama söz konusu olmaktadır. Düzenli olarak doktor kontrolünün yanı sıra beslenme ve yaşam düzeninin de bu alanda önemli bir payı olmaktadır. İşte bu açıdan anne adaylarının yedi gün yirmi dört saat yanında olacak rehber niteliğinde bir hamilelik uygulaması sizler için geliştirilmiştir.

Alanında uzmanların tavsiyeleri sonucunda geliştirilmiş olan bu doğru program sayesinde hassas bir dönem olan hamilelik zamanlarının en iyi şekilde geçirilmesinin sağlanması amaçlanmıştır. Aynı zamanda düzenli olarak sizleri denetleyen ve hatırlatmalarda bulunan hamilelik takibi programı kapsamında sizlerde bu dönemde karşınıza çıkabilecek tüm durumlara karşı önceden önlem almış olacaksınız.

Hayatınıza giren yeni yavrularınız için bir hazırlık aşaması olan hamilelik dönemlerinde onların ve kendi sağlığınızı korumak adına başarılı bir rehberin önemi oldukça büyük olmaktadır. İşte bu açıdan sizler için uzmanlar tarafından geliştirilmiş olan gebelik takibi programını ücretsiz olarak indirebilir ve bu sayede bu dönemlerinizin sağlıklı olarak geçmesini sağlayabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.egebelik

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons