Hayatımızın İçinde Strafor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Hayatımızın İçinde Strafor

tarafından 20 Mayıs 2017 Cumartesi

 

Dayanaklı ve çevreye duyarlı bir madde olan strafor oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olmakla birlikte basınca dayanıklı kırılgan bir yapıya sahip olmayan, uzun zaman kullanılabilen ve ısı yalıtımına sahip bir üründür. EPS olarak da bilinmektedir. Dayanıklılığı sayesinde birçok alanda tercih edilen bir maddedir. Ozon tabakasına zarar vermeden istediğiniz ürün çeşitliliğini üretebileceğiniz çoğunluğu havadan oluşan içerisinde polistren bulunan bir maddedir. Sertliği ve köpüklü yapısı kullanılacak alana göre değişiklik gösterebilmektedir.

 

Kullanım Alanları Nelerdir?

 

Kullanım alanları bina dış cephe kaplamadan reklam sektörüne kadar uzanmaktadır. İnşaat sektöründe, kalıp çıkarma işlemlerinde, dekorasyon amaçlı, tavan kaplama, obje olarak, ambalaj malzemesi olarak ve stant olarak hazırlanan tasarımlarda tercih edilen bir üründür. Ayrıca günümüzde strafor harf ürünleri de ilgi görmeye başlamıştır. Biz https://straforburada.com/ olarak siz değerli müşterilerimize iyi hizmeti uygun fiyata sunmayı amaçlayarak yola çıktık. Kaliteli ürün kavramını benimsedik. Site üzerinden teklif al butonu ile sipariş öncesi gerekli bilgileri girerek detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Referanslarımızı inceleyebilir ve verdiğimiz hizmetleri görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons