Her zaman en iyisine sahip olmak için Barkodsarf | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Her zaman en iyisine sahip olmak için Barkodsarf

tarafından 8 Mayıs 2017 Pazartesi

 

Barkodsarf olarak her zaman en iyi hizmeti sunmak ve her kesimden sizlere hitap edebilmek amacı ile çalışıyoruz. Çeşitliliklerimiz ve hizmetlerimizle her zaman sizin yanınızdayız. Sitemiz olan http://www.barkodsarf.com/ ‘dan ürünlerimize ve çeşitliliklerine göz atabilir, güvenli bir şekilde kapınıza kadar ulaşımı sağlanacak siparişlerinizi verebilirsiniz. Sitemizde Ribonlar, Barkod yazıcılar, Etiketler, Lazer, Akmazlar gibi ürün kategorilerinden tüm ürünlere ulaşabilir istediğiniz ürünün satın alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 250 tl ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava fırsatından da yararlanarak güvenli bir alışverişle memnuniyetini sağlamaktayız.

Barkod yazıcı nedir?

  Barkod yazıcılar çeşitli model ve markada bulunan barkod yazıcı barkodu basmak işlevinde kullanılır. Barkod yazıcıların iki baskı yöntem şekli vardır.

 

Ribon nedir?

Baskı yöntemlerinde kullanılmakta olan, rulo şeklinde şerit biçimli film çeşiti olarak bilinmektedir. 9 adet mevcut olan ribon ceşitleri mevcuttur.

 

Barkod yazıcı etiketi nedir?

 Barkod yazıcı etiketi her sektörde kullanımı olan, her alanda ihtiyaç duyulan bir popülerliğe sahiptir. Barkod yazıcı etiketleri, türleri şeklinde birbirlerinden ayrılmaktadırlar. Çeşitli şekillerde kullanılabilirler.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons