Hızlı Paykasa | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Hızlı Paykasa

tarafından 31 Mayıs 2017 Çarşamba

 

Güvenilir ve ekstra hızlı bir şekilde internet üzerinden alışveriş yapmak için paykasa kart kullanmanız gerekmektedir. Çünkü hızlı paykasa seçeneklerinden yararlanarak internet ortamında yapacağınız işlemleri anında tamamlayabilirsiniz. Sanal kartların günümüzdeki etkinliği düşünüldüğünde binlerce alışveriş sitesinde kullanıldığını ve günümüzde en çok oynanan Online oyunlarda da tercih edildiğini söyleyebiliriz. Firmamızla iletişime geçtikten sonra satın almak istediğiniz kartın özelliklerini belirtebilir ve ödeme yaptıktan sonra kart bilgilerinize anında ulaşabilirsiniz.

Paykasa kartlar 10 Euro’dan başlayarak 500 Euro’ya kadar sunulabilmektedir. Bu kartların piyasadaki kullanımı arttıkça, sanal kartlar da değer kazanmaktadır. Ayrıca firmamız paykasa satış işlemlerinin yanı sıra paykasa kart bozdurma taleplerinizi de hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılar. Bu anlamda ekstra güvenlik sağlayan sanal kartların kullanım alanları da her geçen gün artmaktadır. İnternet dolandırıcılığının arttığı günümüzde, herhangi bir kart ya da kişisel bilgilerinizi paylaşmadan rahatlıkla işlem yapabiliriniz. Kart satın alırken sunacağınız kredi kartı bilgileri de satış gerçekleştiren firmamız tarafından 3. Şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Paykasa canlı destek hattı üzerinden bu konuyla ilgili tüm bilgileri alabileceğiniz unutmayın. Her geçen gün artan sanal kart kullanımı sayesinde birçok alışveriş sitesine giriş yaparak alışveriş yapabilirsiniz. Kartınızın tek kullanımlık olduğu ve bakiyesinin sona ermesinin ardından kesinlikle işlem yapamadığını da paylaşmak isteriz. Bu yüzden başka kimselerin eline geçmeden, güvenlik kodunun tahmin edilerek harcama yapılması imkânsızdır. Sizler de kredi kartı yerine uygun fiyatlarla tercih edeceğiniz sanal kartlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Paykasa kart almak için www.paykasakarti.net adresine giriş yapmanız yeterlidir. Bütçenize uygun olan kartı seçtikten sonra müşteri temsilcinizle anlık bilgi paylaşımında bulunarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kredi kartı ile Euro kuru üzerinden satın alacağınız bu kartlar, internette çok güvenli bir şekilde işlem yapmanızı sağlar. Sitemize giriş yaptıktan sonra sadece canlı destek hattı ile değil, iletişim telefonumuz üzerinden de anında ulaşabilirsiniz. Paykasa kart ile ilgili tüm haberler ve genel kart fiyatları da güncel olarak sizlerle paylaşılmaya devam ediliyor. 7 gün 24 saat aralıksız olarak iletişim kurabilir ve gerekli tüm desteği firmamız üzerinden alabilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons