HTC M7’nin Adı HTC One Olarak Değiştirilebilir | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

HTC M7’nin Adı HTC One Olarak Değiştirilebilir

Can Devecioğlu
tarafından 9 Şubat 2013 Cumartesi
HTC'nin hazırlıklarını sürdürdüğü yeni Android amiral gemisi M7'nin isminin yalnızca HTC One olacağı iddia ediliyor. Daha önce Alive olarak adlandırılabileceği de konuşulmuştu.
 

Bir süredir sizlerle beraber yakından takip ettiğimiz, HTC’nin Android işletim sistemli yeni amiral gemisi M7 hakkında ilginç bir iddia var. Bilindiği üzere cihazın önümüzdeki haftalarda tanıtılması beklenirken, teknoloji basını cihazı HTC M7 olarak bekliyor. Yapılan tüm haberlerde ve görsellerde M7 olarak adlandırılan cihaz için “evleaks” isimli Twitter kullanıcı cihazın satışa çıkcağı ismin HTC One olacağını iddia etti. HTC One ismi zaten One serisinin isimlendirmesi ve bu başlık altında birkaç ürün bulunuyor. Yeni cihazın yalnızca HTC One olarak adlandırılması kafa karışıklığına sebep olabilir.

Diğer yandan HTC One ismiyle piyasaya çıkan bir cihaz daha sonra One 2 ve One 3 şeklinde de adlandırılabilir. 4.7 inç ekran boyutu, Qualcomm Snapdragon 1.7 GHz dört çekirdeli işlemci, Adreno 320 grafik işlemci ve 2GB sistem belleği gibi hayli üst düzey teknik özelliklere sahip olan cihazın isimlendirme hakkında HTC tarafından yapılmış resmi bir açıklama ise henüz mevcut değil.

Bir süre önce söz konusu cihazın HTC Alive olarak adlandırılabileceği de gündeme gelmişti.

htc-m7-htc-one-olarak-piyasaya-cikabilir

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons