HTC One (M7)’ın Kamerasına Ait İlk Fotoğraf Ortaya Çıktı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

HTC One (M7)’ın Kamerasına Ait İlk Fotoğraf Ortaya Çıktı

Can Devecioğlu
tarafından 10 Şubat 2013 Pazar
HTC'nin önümüzdeki günlerde piyasaya süreceği yeni amiral gemisi HTC One isimli akıllı telefonun kamerasından çekildiği iddia edilen ilk fotoğraf Flick'da ortaya çıktı.
 

Bir süredir merakla beklenen ve çeşitli sızıntılarını sizlerle paylaştığımız HTC’nin bir sonraki gizemli amiral gemisi HTC M7’nin satışa HTC One ismiyle çıkacağını dün sizlere aktarmıştık. HTC M7′nin Adı HTC One Olarak Değiştirilebilir başlığı altında söz konusu cihazın isimlendirmesindeki son karar HTC tarafından doğrulanmasa da Flicr isimli fotoğraf paylaşım servisine yüklenen bir fotoğraf söylentileri adeta doğrular nitelikte.

8 Şubat 2013 tarihinde çekilen fotoğrafın Exif bilgisi, kameranın HTC One isimli bir cihaza ait olduğunu gösteriyor. Ultrapixel isimli lens teknolojisine sahip olduğu bilinen HTC One’ın kamerası oldukça başarılı görünüyor. Çekilen fotoğrafta üzerinde Android ile ilgili çeşitli bilgilerin yer aldığı bir çıktı görünüyor. Söz konusu fotoğrafın çekilmesinin üzerinden 3 gün geçmesine rağmen henüz herhangi bir doğrulama yapılmış değil ancak bu kadar fazla tesadüfün olması da pek mantıklı görünmüyor. Yaklaşık olarak 10 gün sonra tanıtılması beklenen HTC One isimli model daha önce HTC Alive olarak da anılmıştı.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons