HTC One’a Ait İlk Görsel Basına Sızdı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

HTC One’a Ait İlk Görsel Basına Sızdı

Can Devecioğlu
tarafından 12 Şubat 2013 Salı
HTC'nin 19 Şubatta düzenleyeceği etkinlikte tanıtılması beklenen HTC One isimli akıllı telefonun ön yüzeyine ait yüksek çözünürlüklü ilk fotoğraf basına sızdı.
 

Aylardır gündemde olan HTC’nin yeni akıllı telefonuna dair son günlerde hayli fazla gelişme yaşandı. Geçtiğimiz hafta cihazın adının HTC M7 veya HTC Alive yerine HTC One olarak satışa çıkacağını Twitter hesabı üzerinden paylaşan “@evleaks” isimli kullanıcı, “HTC One 2013” yazılı son tweetinde HTC One’ın ön yüzünü ilk kez net olarak yüksek çözünürlüklü bir fotoğrafla paylaşmış oldu. HTC M7′nin Adı HTC One Olarak Değiştirilebilir başlığından cihazın adının HTC One olacağını ve bu isimle piyasaya çıkacağıyla ilgili haberimize ulaşabilirsiniz.

HTC One ile ilgili son olarak ortaya çıkan bir gelişmede ise Flickr üzerinden yayınlana bir fotoğraf olmuştu. HTC One (M7)’ın Kamerasına Ait İlk Fotoğraf Ortaya Çıktı başlığında yer verdiğimiz haberde, fotoğrafın EFIX bilgilerinden, HTC One isimli bir akıllı telefondan çekildiğini görmüştük.

Oldukça üst düzey teknik özelliklere sahip olan HTC One, yalnızca HTC’nin değil Android dünyasınında amiral gemiliğini üstlenecek gibi görünüyor. Özellikle ekran keskinliği ile dikkat çeken HTC One yaklaşık 460 PPI değerinde bir keskinlik değeri sunuyor. 4.7 inç büyüklüğe sahip ekranı, 2 GB sistem belleği ve Snapdragon 1.7 GHz hıza sahip 4 çekirdekli işlemci gibi özelliklerle seviyesini belli eden cihazın kamerasında yer alan Ultrapixel isimli teknoloji sayesinde de hayli üst düzey multimedya özellikleri sunması bekleniyor.

19 Şubat tarihinde İngiltere Londra’da düzenlenecek olan lansman ile resmiyet kazanacak olan HTC One’ı merakla beklediğimizi eklemek isteriz.

HTC One sizce satış rekorları kırar mı?

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons