HTC’nin Resmi Sitesine Ait Bir XML Dosyası HTC One’ı Doğruluyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

HTC’nin Resmi Sitesine Ait Bir XML Dosyası HTC One’ı Doğruluyor

Can Devecioğlu
tarafından 12 Şubat 2013 Salı
HTC'nin merakla beklenen yeni akıllı telefonunun adının HTC One olacağı, HTC'nin resmi internet sitesindeki bir XML dosyası sayesinde doğrulandı.
 

Son bir haftadır hakkında çokça söylentiye sebep olan HTC’nin 19 Şubatta Londra’da düzenleyeceği etkinlikte tanıtması beklenen akıllı telefon, son günlerde HTC One olarak adlandırılmaktaydı. Bu gelişmeyi sizlerle zaten paylaşmıştık. Daha önce HTC M7 ve kısa bir süre için de olsa HTC Alive olarak adlandırılan cihazın HTC One olarak isimlendirileceği artık neredeyse kesinleşti diyebiliriz.

İlk olarak Twitter üzerinden @evleaks isimli kullanıcı tarafından HTC One isminden bahsedilmişti. Şimdi ise HTC’nin resmi internet sitesindeki bir XML dosyasının içeriğine göre gerçekten HTC One ismiyle yeni bir cihaz duyurularak. XML dosyasında yer alan ekran çözünürlüğü bilgilerine baktığımızda ise bu cihazın söylentilerin kaynağı HTC One olduğunu anlamak zor değil.

Kamerasına ait EFIX bilgileri, Ultrapixel sensör teknolojisi, 1080p çözünürlüğe sahip ekranı ve HTC Sense 5 arayüzü gibi oldukça üst düzey donanımlara sahip olan HTC One’ın fiyat bilgisi henüz paylaşılmış değil. Tam bir hafta sonra düzenlenecek olan etkinliği canlı olarak takip edeceğiz.

HTC One’ı satın almayı düşünüyor musunuz?

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons