Huawei'n CEO’su Richard Yu, Apple ve Samsung'u Eleştiriyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Huawei’n CEO’su Richard Yu, Apple ve Samsung’u Eleştiriyor

Tufan Yıldız
tarafından 14 Ocak 2013 Pazartesi

 
Huawei Richard Yu

Son zamanlarda piyasaya sürdüğü ürünlerle iyi bir yükseliş yakalamaya başlayan Huawei’n Ceo’su Richard Yu, Apple ve Samsunglu ağır bir şekilde eleştirdi. 

Apple, Steve Jobs’ın ölümünden sonra yeniliğe dair üretkenliğini kaybettiğini ve Samsung için ürünlerinin malzemelerinin kalitesiz olduğunu söyleyen Richard Yu, kendilerinin bu iki firmadan daha iyi işler çıkardığını belirtiyor. Ayrıca Asya ve Avrupa’nın tasarımlarını bir araya getirip ruh kattıklarını belirten Richard Yu, geçmişte kullanıcıların üzerinde iyi ürünler ürettiğinin etkisini yaratan Apple ve Samsung’un artık eskisi gibi kaliteli ürünler üretmediğini de belirtiyor. Artık Huawei kullanıcılar üzerinde iyi ve kaliteli ürünlerin ürettiğinin etkisini bırakmak istediğini belirten Richard Yu, Ascend Mate modelininde Samsun Galaxy Note modelinden daha kaliteli ve kullanışlı olduğunun sözlerinide ekliyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons