Huzuru Ve Rahatlığı Bir Arada Bulacağınız Öğrenci Yurtları | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Huzuru Ve Rahatlığı Bir Arada Bulacağınız Öğrenci Yurtları

tarafından 15 Ağustos 2017 Salı

 

Vezneciler Kız Öğrenci Yurdu

 

Tüm üniversitelere kolaylıkla ulaşılabilecek bir konumda yer alan Vezneciler kız yurdu sunmuş olduğu bir çok imkan ile öğrencilerin tüm öğrencilik hayatlarını huzurlu ve rahat bir şekilde geçirmelerini sağlamaktadır. Deneyimli bir personel eşliğinde faaliyet gösteren vezneciler yurdu son derece konforlu olan odaları ile öğrencilerin konforu için gerekli tüm detayları düşünmektedir.

 

Vezneciler kız öğrenci yurdu odalarda tüm öğrenciler için ayrı ayrı bir çalışma masası ve bir giysi dolabı bulundurmaktadır. Vezneciler kız öğrenci yurdunda, tek kişilik oda tercih edebileceğiniz gibi, 3 ya da 4 kişilik odalarda da konaklayabilme imkanına sahipsiniz.

 

Fatih Kız Öğrenci Yurdu

 

Öğrencilerin hiçbir sıkıntıya düşmeden yalnızca dersleri ile ilgilenmesini sağlayacak hizmetler sunan Fatih kız öğrenci yurdu 24 saat boyunca onların güvenliği ve konforu için çalışmaktadır. Her odasında banyosu bulunan ve her an sıcak su imkanına sahip olan Fatih kız öğrenci yurdunda rahatça ders çalışabilmek için etüt salonu da mevcuttur. Fatih kız öğrenci yurdunda çamaşır ile kurutma makinesini ücretsiz olarak kullanma hakkına da sahipsiniz.

http://www.istanbulgazikizyurdu.com/

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons