İkinci El ve Toplama Bilgisayar | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

İkinci El ve Toplama Bilgisayar

tarafından 28 Şubat 2016 Pazar

 

İkinci El ve Toplama Bilgisayar

Etiketler:İkinci El ve Toplama Bilgisayar, İkinci El Bilgisayar Alınırmı, Toplama Bilgisayar Alınırmı, Bilgisayar

İkinci El Bilgisayar

Elektronik hiçbir eşyada aslında ikinci el almak mantıklı bir şey değildir. İkinci el bilgisayarda da durum aynıdır. Çünkü en ufak bir devrenin bile büyük sonuçları olabilir. Fakat bazen maddi durum iyi değildir ve mecbur kalınır. İşte o zaman mümkünse garantisi henüz bitmemiş bir ürün alınabilir. Eğer yanlış giden bir şeyler varsa görülür ve garanti tarafından onarılır ya da değiştirilir. Yok, eğer garantisi yoksa almadan önce anlaşmalı bir problem durumunda değişim ya da iade yapılabilmelidir.

İkinci-el-bilgisayar
Toplama Bilgisayar

Tek bir markaya ait olmayan bilgisayardır.  Parçaların ucuz ve kaliteli olanları birbirine uyumlu bir şekilde birleştirilir. Maddi durum açısından iyi değilseniz yapabileceğiniz en güzel şeylerden birisidir. Hem yüksek performanslı bir bilgisayar elde etmiş olur hem de daha az maliyetle kâr elde etmiş olursunuz.  Yalnız en dikkat etmeniz gereken şey parçaların en iyi performansı verebilmesi için birbiriyle uyumu. Eğer siz anlamıyorsanız mutlaka anlayan birini bulmalısınız.  Toplama bilgisayarda yine sıfır parçalar kullanılabileceği gibi, ikinci el de kullanılabilir. Diğer dikkat etmeniz nokta budur ki elden çıkma parçanın sağlam ve iş görür olmasıdır. Yoksa kısa dönemde kar elde ederken uzun dönemde büyük zararlar yaşayabilirsiniz.

İkinci El ve Toplama Bilgisayar

Toplama bilgisayarda da ikinci el yapabileceğiniz için kalite ve sağlamlık çok önemlidir. Kalitesiz ve sağlam olmayan bir ikinci el ile istediğiniz performansı elde edemez ve boşuna masraf yaptığınızla kalırsınız. İkinci el ve toplama bilgisayar düşünüyorsanız ya siz iyi araştıracaksınız, ya da anlayan birini bulacaksınız.

 

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons