İnstagram’da Yeni Sezon: Zamanlama Özelliği | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

İnstagram’da Yeni Sezon: Zamanlama Özelliği

tarafından 6 Şubat 2018 Salı

 

İnstagram’da Yeni Sezon: Zamanlama Özelliği

İnstagram’da Yeni Sezon: Zamanlama Özelliği başlığı altında sizlere bu konu hakkında bir çok bilgiyi açıklayıcı bir şekilde sitemizde sunmaktayız.

Instagram bir sosyal ağ olarak, işletmelerin müşterilerine ulaşmada ve reklam kampanyalarını büyütmede en önemli araçlardan bir tanesi. Ancak Facebook’a nazaran zamanlama özelliğinin olmadığı Instagram’da sosyal ağ uzmanları üçüncü taraf uygulamaları kullanmak zorunda kalıyordu. Bildiğiniz gibi Twitter için de bu özellik başka uygulamalar aracılığıyla kullanılıyor.

Instagram’a yeni gelen özelliğin reklamları kapsamadığını hemen belirtelim. Bunun yerine yeni gelen destek Instagram’ın API’sine ekleniyor. Yani Hootsuite, Sprout Social veya SocialFlow gibi sosyal medya yazılım uygulamaları daha sonra kendi ürünlerine ekleyebilecekleri bir işlevsellik kazanacak.

Bununla birlikte bu API güncellemesi şu an için yalnızca büyük kuruluşlar tarafından kullanılabilecek. Başka bir deyişle kendi işletmeniz için zaman ayarlı post paylaşmak biraz daha vakit alacak. Değişiklik, eski Instagram API Platformunu 31 Temmuz 2018’den başlayarak önümüzdeki iki yıl içinde kullanımdan kaldırılacak bir plan da içeren Instagram’ın API platformunun daha büyük bir yenilenmesinin bir parçası olarak bugün tanıtıldı.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons