İnternet Çekerken Hangi ADSL Markasını Tercih Etmeliyiz | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

İnternet Çekerken Hangi ADSL Markasını Tercih Etmeliyiz

tarafından 6 Eylül 2016 Salı

 

İnternet Çekerken Hangi ADSL Markasını Tercih Etmeliyiz

 

internet-cekerken-hangi-adsl-markasini-tercih-etmeliyiz

Günümüzde internet kullanımı tüm ülkemizde, geçen dönemlere göre epeyi yaygın hale geldi. İnternet üzeri yapılan işler, bireysel işlemler, zaman geçirmek için oynanan internet oyunları, şirket bünyesince kullanılan internetler günümüzde çok yaygın hale geldi. Bayramlarda misafirliğe gittiğimiz zamanlarda bile hemen hemen her evde bir internet bağlı olduğunu görüyoruz. Sınırsız kullanılan internetler ve sınırlı olan internetler de tercih edilebiliyor. Sınırlı kullanım tercih eden kullanıcılar, genellikle gazete okuma, ufak tefek makalelere göz atma, sosyal medyayı kullanma gibi küçük işlerle ilgileniyorlar.

Yapılan bu işlerin çapı küçük olduğu için de internet fazla gitmeyerek kota aşma durumu olmuyor ve fazladan ücret ödenmiyor. Bunun yanı sıra sınırsız internet kullanımını tercih eden kullanıcılar da bir hayli fazla. Günümüzde sabit fiyat vererek sınırsız interneti tercih eden insanlarımızın sayısı, sınırlıyı tercih edenlerden iki kat fazla. Sınırsız internet kullanmayı tercih eden insanlarımız genellikle online oyunlara merak salan ve youtube videolarını sık sık izleyen insanlar. Youtube üzerinden müzik açarak, online oyun oynamak bir hayli internet yiyor ve sınırlı kullanımda bu işlemleri yapınca da sınırsız ücretinin iki katı fatura gelebiliyor. Peki tüm bunları yapmak için, neyi ve hangi ADSL hizmetini tercih etmeliyiz? Öncelikle dediğimiz gibi sadece makale ve yazı okuma prensibine sahipseniz, sınırsız internet bağlatmanızın bir amacı olmayacak. Büyük çaplı oyunlar oynamayı seviyorsanız, video izlemeyi ve müzik dinlemeyi de ihmal etmiyorsanız kesinlikle sınırsız internet bağlatmalısınız.

Sınırsız internet bağlatırken de tercihinizi mutlaka iyi yapmalısınız. Avea, bildiğiniz üzere Türk Telekom bünyesi ile bir araya geldi. Türk Telekom Adsl hizmeti de TTNet olarak biliniyor. Hızı ve bağlantı performansı sağlam olsa da, birden fazla kullanıcı bağlandığı zaman internette aşırı yavaşlamalar meydana gelebiliyor. Vodafone için bahsedecek olursak, Vodafone son zamanlarda Vodafone NET diye bir kampanya başlattı. 2 sene sabit ücret garantisiyle, kurulumu da ücretsiz yapan VodafoneNet’in bağlantı çapı ise 16MBit’e kadar çıkabiliyor. Son olarak da Turkcell Super Online hizmetinden bahsedebiliriz. Turkcell Super Online, mutlaka tercihlerinizin en başında yer almalı. Diğer operatörlere göre daha hızlı ve dinamik olan bu Adsl kampanyası da hemen hemen diğerleriyle aynı fiyatta.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons